Пріорикс - Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи

Комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи
Пріорикс
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи - Пріорикс

- 790 грнІнформація про вакцину - Пріорикс

Виробник:
ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія
Форма випуску :
ліофілізат для розчину для ін'єкцій, 1 монодозовий флакон (1 доза) з ліофілізатом у комплекті з розчинником (вода для ін'єкцій) у попередньо наповненому шприці та двома голками в картонній коробці; 100 монодозових (1 доза) флаконів з ліофілізатом у комплекті з розчинником (вода для ін'єкцій) в ампулах № 100 в окремій упаковці; 1 мультидозовий (2 дози) флакон з ліофілізатом у комплекті з розчинником (вода для ін'єкцій) в ампулі; по 100 штук флаконів та ампул в окремих коробках
Показання :
Вакцина Пріорикс показана для активної імунізації з метою профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.
Механізм дії:

Пріорикс – жива комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи, яка є ліофілізованим комбінованим препаратом атенуйованих штамів вірусів кору (Schwarz measles), епідемічного паротиту (RIT 4385, який є похідним від штаму Jeryl Lynn) і краснухи (Wistar RA 27/3), одержаних шляхом розмноження в культурі клітин курячих ембріонів (віруси епідемічного паротиту і кору) або в диплоїдних клітинах людини MRC-5 (вірус краснухи).

При проведенні клінічних випробувань була показана висока імуногенність вакцини ПРІОРИКС™. Антитіла до вірусу кору були виявлені у 98% раніше серонегативних вакцинованих осіб, антитіла до вірусу епідемічного паротиту - у 96,1% і до вірусу краснухи - у 99,3 %.

У порівняльних дослідженнях антитіла до вірусів кору, епідемічного паротиту і краснухи були виявлені відповідно у 98,7%, 95,5 % і 99,5 % раніше серонегативних вакцинованих, які одержали вакцину ПРІОРИКС™, у порівнянні з 96,9 %, 96,9 % і 99,5 % у групі, яка одержала іншу наявну на ринку комбіновану вакцину для профілактики кору, епідемічного паротиту і краснухи.

Усі обстежені особи, за якими спостерігали протягом 12 місяців після вакцинації, залишалися серопозитивними щодо антитіл до вірусів кору та краснухи, 88,4 % осіб - щодо антитіл до епідемічного паротиту. Цей відсоток знаходиться на одному рівні з тим, що спостерігається при застосуванні інших комбінованих вакцин для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи (87 %).

Протипоказання:
    Вакцина ПРІОРИКСтм протипоказана:
  • особам, які мають підвищену системну чутливість до неоміцину або будь-якого іншого компонента вакцини (за наявності алергії на яєчний білок див. розділ «Особливості застосування»). Однак перенесений контактний дерматит щодо неоміцину не є протипоказанням;
  • особам з ознаками гіперчутливості після попереднього введення вакцини проти кору, епідемічного паротиту та/або краснухи;
  • особам із тяжкою формою гуморального або клітинного імунодефіциту (первинного чи набутого), наприклад, з тяжким комбінованим імунодефіцитом, агаммаглобулінемією і СНІД або симптоматичною ВІЛ-інфекцією або віковим відсотком CD4 + T-лімфоцитів у дітей віком до 12 місяців: CD4 + <25%; у дітей віком 12-35 місяців: CD4 + <20%; у дітей віком 36-59 місяців: CD4 + <15%;
  • вагітним жінкам. Слід уникати вагітності не менше ніж один місяць після вакцинації;
  • як і щодо інших вакцин, введення вакцини ПРІОРИКСтм слід відкласти для осіб з лихоманкою. Проте, присутність незначних інфекцій, таких як застуда, не повинна призводити до відкладення вакцинації.
Побічна дія:

Інфекції: часто – інфекцій верхніх дихальних шляхів; іноді - середній отит.

З боку системи кровотворення: іноді - лімфаденопатія.

З боку травної системи: іноді - збільшення привушних залоз, діарея, блювання, анорексія.

< З боку ЦНС: іноді - незвичайний плач, нервозність, безсоння; рідко - фебрильні судоми.

З боку дихальної системи: іноді - кашель, бронхіт.

Дерматологічні реакції: часто - висип. - алергічні реакції.

З боку органу зору: іноді - кон'юнктивіт.

Місцеві реакції: дуже часто - почервоніння у місці ін'єкції; часто - болючість і набряк у місці ін'єкції. Загальні реакції: дуже часто - підвищення температури (ректальна ≥38°С; пахвова западина/ротова порожнина: ≥37.5°С); часто - підвищення температури підвищення температури (ректальна ≥39.5°С; пахвова западина/ротова порожнина >39°С).

Склад:

1 доза розчиненої вакцини об’ємом 0,5 мл містить:

не менше 103.0 ТЦД50 живого атенуйованого вірусу кору (штам Schwarz);

не менше 103.7 ТЦД50 живого атенуйованого вірусу епідемічного паротиту (штам RIT 4385);

не менше 103.0 ТЦД50 живого атенуйованого вірусу краснухи (штам Wistar RA 27/3)

Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи - Пріорикс

- 790 грн