М-М-Рвакспро - Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи

Вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи жива
М-М-Рвакспро
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи - М-М-Рвакспро

- 390 грнІнформація про вакцину - М-М-Рвакспро

Виробник:
Мерк Шарп і Доум Б.В., Нідерланди
Форма випуску :
порошок для суспензії для ін'єкцій; 1 флакон з порошком (1 доза) та 1 флакон з розчинником (вода для ін'єкцій) по 0,7 мл у картонній коробці; 1 флакон з порошком (1 доза) та 1 попередньо наповнений шприц з розчинником (вода для ін'єкцій) по 0,7 мл в комплекті з двома голками у картонній коробці; 10 флаконів з порошком та 10 флаконів з розчинником (вода для ін'єкцій) по 0,7 мл в окремих картонних коробках
Показання :

М-М-РВАКСПРО® показана для одночасної вакцинації для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи осіб віком від 12 місяців.

При особливих обставинах вакцину можна вводити немовлятам віком від 9 місяців.

Щодо застосування вакцини при спалахах кору або вакцинації після контакту з хворими, або щодо застосування для раніше невакцинованих осіб віком від 9 місяців, які контактують із незахищеними вагітними, та осіб, які, ймовірно, незахищені від епідемічного паротиту та краснухи.

Механізм дії:

Вакцина для профілактики краснухи, кору та паротиту. М-М-РВАКСПРО має високі імуногенні властивості.

Одноразове введення вакцини викликає появу у 95% сприйнятливих пацієнтів корових антитіл, що інгібують гемаглютинацію, у 96% - паротитних нейтралізуючих антитіл і у 99% - антитіл проти вірусу краснухи, що інгібують гемаглютинацію.

Протипоказання:

Наявність в анамнезі гіперчутливості до будь-якої складової вакцини для профілактики кору, епідемічного паротиту або краснухи чи до будь-якої допоміжної речовини, в тому числі неоміцину.

Вагітність. Крім того, вагітності слід уникати протягом не менше ніж 1 місяця після вакцинації.

Вакцинація має бути відкладена при будь-якій хворобі з лихоманкою > 38,5 °C.

Активна нелікована форма туберкульозу. Діти, які перебувають на лікуванні від туберкульозу, не зазнали загострення захворювання при імунізації живою вакциною для профілактики вірусу кору.

На даний момент в жодних дослідженнях не повідомлялось про вплив вакцини проти вірусу кору на дітей, які не лікували туберкульоз.

Дискразія крові, лейкемія, лімфома будь-якого типу або інші злоякісні новоутворення, які впливають на гематопоетичну та лімфатичну системи.

Поточна імуносупресивна терапія (включаючи високі дози кортикостероїдів).

М-М-РВАКСПРО® не протипоказана особам, які отримують кортикостероїди місцевого застосування або низькі дози парентеральних кортикостероїдів (наприклад, для профілактики бронхіальної астми або як замісну терапію).

Важка форма гуморального або клітинного (спадкового або набутого) імунодефіциту, наприклад важкий комбінований імунодефіцит, агаммаглобулінемія та СНІД, симптоматична інфекція ВІЛ або рівень CD4+ T-лімфоцитів у дітей віком до 12 місяців: CD4+ < 25 %; дітей віком 12–35 місяців: CD4+ < 20 %; дітей віком 36–59 місяців: CD4+ < 15 %.

Повідомлялось про випадки енцефаліту з включенням тілець кору, пневмоніт та летальні наслідки при випадковому введенні вакцини проти кору особам з тяжкою імуносупресією.

Наявність в сімейному анамнезі вродженого або набутого імунодефіциту, за винятком випадків підтвердженої нормальної функції імунної системи потенційного реципієнта вакцини.

Побічна дія:
  • Інфекції та інвазії
  • Назофарингіт, інфекція верхніх дихальних шляхів або вірусна інфекція: нечасто
  • Асептичний менінгіт, атиповий кір, епідидиміт, орхіт, середній отит, паротит, риніт, підгострий склерозуючий панецефаліт: невідомо
  • З боку системи крові та лімфатичної систем: регіонарна лімфаденопатія, тромбоцитопенія: невідомо
  • З боку імунної системи: Анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок та пов'язане з нею таке явище, як ангіоневротичний набряк, набряк обличчя та периферичні набряки: невідомо
  • Психічні порушення - дратівливість: невідомо
  • З боку нервової системи - Афебрильні судоми або напади, атаксія, запаморочення, енцефаліт, енцефалопатія, фебрильні судоми (у дітей), синдром Гійєна-Барре, гострий дисемінований енцефаломієліт, поперечний мієліт, головний біль, енцефаліт очі, неврит зорового нерва, парестезії, поліневрит, поліневропатія, ретробульбарний неврит, непритомність: невідомо
Склад:
Після розчинення 1 доза (0,5 мл) містить: живий, атенуйований вірус кору1 (штам Enders’ Edmonston В) - не менш ніж 3,0 log ТЦД50, живий, атенуйований вірус епідемічного паротиту1 (штам Jeryl LynnТМ, рівень В) - не менш ніж 4,1 log ТЦД50, живий, атенуйований вірус краснухи2 (штам Wistar RA 27/3) - не менш ніж 3,0 log ТЦД50; ТЦД50 – доза, що інфікує 50 % культур клітин;
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи - М-М-Рвакспро

- 390 грн