Бустрикс - Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)
Бустрикс
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку - Бустрикс

- 1240 грнІнформація про вакцину - Бустрикс

Виробник:
ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія
Форма випуску :
суспензія для ін'єкцій 0,5 мл/дозу, по 1 дозі у попередньо наповненому шприці; по 1 попередньо наповненому шприцу у комплекті з двома голками в пластиковому контейнері; по 1 контейнеру у картонній коробці
Показання :

Для бустерної імунізації (ревакцинації) проти дифтерії, правця і кашлюку осіб, починаючи з 4- річного віку.

Для пасивного захисту від кашлюку немовлят (віком до 3 місяців) шляхом щеплення їхніх матерів під час вагітності

Механізм дії:
Введення препарату відповідно до затверджених рекомендацій викликає формування специфічного імунітету проти дифтерії правця кашлюку.
Протипоказання:

Вакцину БУСТРИКС™ не слід призначати особам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компоненту вакцини (див. розділ «Склад») або особам, що мали ознаки гіперчутливості після попереднього введення вакцини для профілактики дифтерії, правця і кашлюку.

Вакцина БУСТРИКС™ протипоказана, якщо у особи спостерігалася енцефалопатія невідомої етіології впродовж 7 днів після попереднього щеплення вакциною, що містила кашлюковий компонент. У цьому випадку слід відмовитися від щеплення кашлюковим компонентом і продовжити курс імунізації вакцинами, призначеними для профілактики дифтерії та правця.

БУСТРИКС™ не слід застосовувати особам, у яких була тимчасова тромбоцитопенія або неврологічне ускладнення після попередньої імунізації проти дифтерії та/або правця (див. інформацію щодо судом та гіпотонічно-гіпореспонсивних епізодів у розділі «Особливості застосування»).

Як і у випадку з іншими вакцинами, застосування вакцини БУСТРИКС™ у пацієнтів з гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою, слід відкласти. Наявність легкої інфекції не є протипоказанням.

Побічна дія:
Після щеплення можуть спостерігатися підвищена збудливість або сонливість, підвищення температури, почервоніння, висипання, біль та/або набряк у місці введення, також блювання та діарея.
Склад:

одна доза вакцини (0,5 мл) містить: дифтерійний анатоксин - не менше 2 МО (2,5 Lf); правцевий анатоксин - не менше 20 МО (5 Lf);

Bordetella pertussis кашлюкові антигени: кашлюковий анатоксин - 8 мкг; філаментозний гемаглютинін - 8 мкг; пертактин - 2,5 мкг

Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку - Бустрикс

- 1240 грн