Бустрикс Поліо - Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)
Бустрикс Поліо
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту - Бустрикс Поліо

- 1340 грнІнформація про вакцину - Бустрикс Поліо

Виробник:
ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія
Форма випуску :
суспензія для ін'єкцій по 1 дозі (0,5 мл/дозу), по 1 дозі у попередньо наповненому шприці; по 1 попередньо наповненому шприцу у комплекті з двома голками в пластиковому контейнері; по 1 контейнеру у картонній коробці
Показання :
Бустерна імунізація (ревакцинація) проти дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту у осіб віком від 3 років. Вакцина Бустрикс Поліо не показана для первинної імунізації.
Механізм дії:
Введення препарату згідно з затвердженими рекомендаціями призводить до формування специфічного імунітету проти дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту
Протипоказання:

Вакцину Бустрикс™ Поліо не слід призначати особам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компонента вакцини (у тому числі до неоміцину або поліміксину (див. розділ «Склад»)) або особам, які показали ознаки гіперчутливості після попереднього введення вакцин для профілактики дифтерії, правця, кашлюку або інактивованих вакцин для профілактики поліомієліту.

Бустрикс™ Поліо протипоказана, якщо особа страждала на енцефалопатію невідомої етіології, що мала місце в межах 7 днів після попереднього щеплення вакциною, що містила кашлюковий компонент. За цих обставин застосування протикашлюкової вакцини слід припинити та продовжити вакцинування протидифтерійною, протиправцевою та протиполіомієлітною вакцинами.

Бустрикс™ Поліо не слід застосовувати особам, які мали транзиторну тромбоцитопенію або неврологічні ускладнення після попереднього введення протидифтерійної та/або протиправцевої вакцини (інформацію щодо судом або гіпотонічно-гіпореспонсивних епізодів, див. розділ «Особливості застосування»).

Як і у випадку з іншими вакцинами, застосування Бустрикс™ Поліо пацієнтам з гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою, слід відкласти. Наявність легкої інфекції не є протипоказанням.

Побічна дія:
Після щеплення можуть спостерігатися підвищена збудливість або сонливість, підвищення температури, почервоніння, висипання, біль та/або набряк у місці введення, також блювання та діарея.
Склад:

Одна доза вакцини (0,5 мл) містить (діючі речовини):

 • дифтерійний анатоксин - не менше 2 МО (2,5 Lf);
 • правцевий анатоксин - не менше 20 МО (5 Lf);
 • Bordetella кашлюкові антигени:
  • кашлюковий анатоксин - 8 мкг;
  • філаментозний гемаглютинін1 - 8 мкг;
  • пертактин – 2,5 мкг;
 • інактивовані віруси поліомієліту:
  • тип 1 (штам Mahoney) - 40 Д-антигенних одиниць;
  • тип 2 (штам MEF-1) - 8 Д-антигенних одиниць;
  • тип 3 (штам Saukett) – 32 Д-антигенні одиниці.
Вартість вакцинації

Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту - Бустрикс Поліо

- 1340 грн