0 грн. 0

Виклик лікаря додому

Виклик лікаря додому

Медичний центр «УНІЛІК» в Харкові пропонує великий вибір послуг своїм пацієнтам, надає допомогу на дому і в стаціонарі. Потрібно викликати фахівців додому для діагностики загального стану, екстрених ін’єкцій і оперативної допомоги? Телефонуйте!

Виклик лікаря додому – це процедура, яка необхідна в тих випадках, якщо ви самі не можете з’явитися в поліклініку, потребуєте термінової допомоги лікаря і професійній оцінці стану здоров’я. Якщо ви раптом погано почуваєтеся, отримали травму, відчуваєте сильні болі, телефонуйте без зволікання!

Послуги Ціна (грн)
Виклик педіатра додому (район Олексіївка) 600 грн
Виклик педіатра додому (інші райони Харкова) 800 грн
Виклик сімейного лікаря додому 800 грн
Виклик лікаря додому до пацієнта з підтвердженим Ковідом 1200 грн

  Онлайн
  консультація

  Зателефонуйте, і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим робочий час


  років досвіду
  11
  років досвіду
  Медичних <br> фахівців
  58
  Медичних
  фахівців
  Здорових клієнтів
  1352
  Здорових клієнтів
  Кандидати наук
  24
  Кандидати наук

  Чому зручно викликати лікаря додому?

  Виклик лікаря додому – затребувана послуга, до якої все частіше звертаються люди, які з різних причин не можуть відвідати поліклініку або лікарню. Переваги відвідування лікарем пацієнта вдома в Харкові:

  • комфорт – вам не потрібно стояти в черзі, записуватися на прийом, чекати дня і часу відвідин, фахівець приїжджає у зручний для вас час;
  • безпека – ви не підхопите ніяких зайвих інфекцій, вам не доведеться ризикувати своїм здоров’ям, поки ви будете добиратися до лікарні (що особливо актуально при гострих станах, травмах, отруєннях);
  • турбота про оточуючих – якщо у вас вірусне захворювання, ви не наразите на небезпеку інших людей;
  • відмінний сервіс – сьогодні вдома можна проводити важливі аналізи і виконувати різні види діагностики, так що проблем з постановкою діагнозу і призначенням лікування не буде.

  Прийом вдома в Харкові стає зручним і вигідним для пацієнта початком терапії. Якщо ситуація складна, то лікар обов’язково направить людини на більш серйозні обстеження. Викликати лікарів додому необхідно не тільки в гострих станах, але вони є найчастішою причиною звернень. Загальна симптоматика для виклику фахівців додому в Харкові:

  • підняття температури тіла вище 38 градусів;
  • зниження або підвищення тиску;
  • запаморочення, непритомність, сильна слабкість;
  • больові відчуття в різних частинах тіла;
  • інфекційне захворювання, діарея, нудота, блювання;
  • опіки тіла, травми, поранення;
  • будь-які невластиві організму реакції, тривожна симптоматика.

  При виклику фахівця додому в Харкові необхідно враховувати, що для повноцінного лікування потрібно постійне спостереження за станом пацієнта. Можливо відправлення в лікарню, призначення діагностичних процедур в поліклініці. Під час першого виклику фахівці дають попередній діагноз і надають першу допомогу, після чого потрібне подальше повноцінне лікування.

  Постійний виклик лікарів додому потрібно лежачим пацієнтам, людям з тимчасовими або постійними обмеженнями рухливості, літнім, маломобільним громадянам.

  Ціна виклику лікаря додому в медичному центрі «УНІЛІК»

  У медичному центрі «УНІЛІК» ви можете викликати лікаря додому в Харкові і отримати кваліфіковану допомогу фахівців в будь-яких екстрених ситуаціях. Працюємо з усіма категоріями пацієнтів, включаючи дітей різного віку. Ми гарантуємо:

  • швидкий виїзд бригади по Харкову;
  • повну укомплектованість лікарів необхідними інструментами і обладнанням для досліджень;
  • доступну ціну на послугу;
  • офіційні медичні висновки і складання плану лікування;
  • видачу направлень на додаткові обстеження, якщо це необхідно.

  При необхідності провести спеціальні обстеження (наприклад, виміряти зір лежачому пацієнту) повідомляйте про це оператору заздалегідь. Вартість виїзду бригади в Харкові вказана на нашому сайті. З усіх питань ви звертайтеся до менеджерів центру.

  Порядок надання послуг
  Запис
  Запис

  Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

  Консультація
  Консультація

  Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

  План лікування
  План лікування

  Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

  Здоровий пацієнт
  Здоровий пацієнт

  За потреби записуйтеся на повторний прийом