0 грн. 0

Вакцинація для дітей та дорослих

Планування індивідуального графіка вакцинації.
Правильне зберігання вакцин.

Вакцинація

Сьогодні найбільш ефективним профілактичним заходом для цілого ряду застудних та інфекційних захворювань є вакцинація – введення антигенного матеріалу з метою викликати імунітет до хвороби, який запобіжить зараженню, або послабить його наслідки.

В медичному центрі «Унілік» в місті Харків ви можете зробити профілактичні щеплення на всі випадки життя: сезонні вакцинації і щеплення для мандрівників, для людей з хронічними захворюваннями і тих, що входять в групу ризику по певному захворюванні. В нас є комплексні вакцини для дітей, склад яких повністю відповідає календарю щеплень України і дозволяє провести імунізацію дитини всього за декілька візитів. Ми використовуємо виключно перевірені препарати з доведеною ефективністю, як наприклад, бельгійська вакцина.

Вартість вакцинації

Послуги Ціна (грн)
Ваксігрип Тетра 850 грн 650 грн
ДжиСі Флю 600 грн
Інфанрикс Гекса 1950 грн 1300 грн
Інфанрикс ИПВ 1500 грн
Інфанрикс 1400 грн
Інфанрикс ИПВ ХИБ 1900 грн
Пентаксім 1500 грн
Синфлорікс 1200 грн
Варилрікс 1700 грн
Туберкулін 400 грн
Хиберікс 750 грн
АДС-М 400 грн
Бустрикс 1200 грн
Бустрикс поліо 1300 грн
Енджерікс В 600 грн
Превенар 13 2800 грн
Пріорікс 750 грн
Ротарікс 1100 грн
Церварікс 1300 грн
Тетраксім 1200 грн
АД-М 300 грн
Твінрікс 800 грн
Стамаріл 1100 грн
Хаврікс 1000 грн
Гексаксім 1900 грн
Менактра 1950 грн
Анатоксін столбнячий 500 грн

  Онлайн
  консультація

  Зателефонуйте, і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим робочий час


  років досвіду
  11
  років досвіду
  Медичних <br> фахівців
  58
  Медичних
  фахівців
  Здорових клієнтів
  1352
  Здорових клієнтів
  Кандидати наук
  24
  Кандидати наук


   Популярні питання 

   • Чи безпечні вакцини?

    Зазвичай у здорових людей вакцини викликають лише незначні побічні ефекти (підвищення температури, легке нездужання). Однак, до кінця виключити ризик ускладнень не можна – заздалегідь обговоріть можливі реакції організму з лікарем. Але набагато більше ризикують ті, хто свідомо відмовляється від щеплення без вагомих на те причин. Будь-яка ліцензована вакцина проходить дослідження в рамках декількох етапів випробувань і тільки після цього визнається придатною до використання. Наприклад, як популярна в аптеках Інфанрікс Гекса (Infanrix Gexa) – це бельгійська вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гепатиту В.  Медичний центр «Унілік» використовує тільки сучасні якісні вакцини. В нас побудована передова лабораторія, де також можна здати аналізи перед імунізацією.

   • Всім дітям потрібна вакцина?

    Всім. Але є випадки, коли щеплення краще відкласти. Це гострий стан при алергії, високій температурі, ГРВІ, деяких неврологічних захворюваннях. Окремий випадок, коли вакцинацію рекомендується відкласти – наявність у дитини до року доброякісної нейтропенії.

   • В якому віці роблять щеплення?

    Щеплення роблять дітям з першого дня народження. Перше – від гепатиту В. 

   • Які щеплення треба зробити дитині до 1 року?

    До 12 місяців дитині необхідно зробити щеплення від: гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, коклюшу, правцю, поліомієліту, гемофільної інфекції.

   Поширені запитання

   Сьогодні найбільш ефективним профілактичним заходом для цілого ряду простудних та інфекційних захворювань є вакцинація – введення антигенного матеріалу з метою викликати імунітет до хвороби, який запобіжить зараженню, або послабить його наслідки.

   В медичному центрі «Унілік» в місті Харків ви можете зробити профілактичні щеплення на всі випадки життя: сезонні вакцинації і щеплення для мандрівників, для людей з хронічними захворюваннями і тих, що входять в групу ризику по певному захворюванні. В нас є комплексні вакцини для дітей, склад котрих повністю відповідає календарю щеплень України і дозволяє провести імунізацію дитини всього за декілька візитів. Ми використовуємо виключно перевірені препарати з доведеною ефективністю, як наприклад, бельгійська вакцина.

   Чому потрібно робити щеплення

   За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті людей у всьому світі від інфекційних і ряду онкологічних захворювань.

   Якщо не підтримувати оптимальний рівень показників імунізації або колективного імунітету, захворювання, яких уникають за допомогою вакцин, можуть повернутися знову. В разі припинення щеплень, такі рідкісні захворювання, як поліомієліт, коклюш і кір будуть поширюватись. Щоб з’ясувати, які вакцини треба робити зверніться до терапевта

   Вакцинація дорослих

   Вакцинація допомагає захистити організм від небезпечних хвороб – вірусів та інфекцій. Однак мало хто знає, що щеплення потрібні не тільки дітям, а й дорослим.

   Які саме щеплення потрібні для дорослих:

   • вакцина від правця, дифтерії та коклюшу. Ревакцинація проводиться раз в десять років;
   • проти кору, краснухи, паротиту. Від кору робиться вакцинація одноразово, а ось від краснухи і паротиту варто повторювати кожні десять років;
   • від вітрянки. Якщо ви нею не хворіли, варто зробити щеплення, оскільки у дорослих ця хвороба зазвичай протікає у важкій формі і може залишитися в вигляді оперізуючого лишаю;
   • від хіб-інфекції, пневмококова вакцина. Рекомендується людям в групі ризику: дорослого населення старше 65 років, тих, хто працює з дітьми, людям з хронічними захворюваннями печінки, органів дихання і з цукровим діабетом, а також страждаючим імунодефіцитом;
   • проти гепатиту;
   • проти поліомієліту (тим, хто не був щеплений в дитинстві);
   • проти папіломавірусу людини. Вакцинація від папіломи рекомендується дівчатам від 9 до 26 років, заражених цим вірусом (бажано до першого сексуального контакту). Щеплення можна зробити до 45 років;
   • від кліщового енцефаліту;
   • щеплення від грипу.

   В нашому медичному центрі «Унілік» можливо купити вакцину і зробити щеплення від усіх вищезазначених захворювань. Ціна щеплень вказана на сайті.

   Вакцинація дітей

   Здоров’я новонародженого багато в чому залежить від фізичних і генетичних характеристик, які передалися йому від батьків, але для немовлят перші роки життя – це особливо вразливий період. Організм ще занадто слабкий, захисні функції не сформовані, що призводить до ускладнень і нерідко до важких наслідків.

   Найефективнішим захистом від інфекційних захворювань є дитяча вакцинація. Комплекс щеплень дозволяє збільшити шанс того, що дитина буде захищена від можливих хвороб, які можуть бути спровоковані інфекцією.

   Графік щеплень для дітей

   Профілактичні щеплення в Україні роблять за наступним графіком:

   • гепатит В – від нього імунізують в перший день життя. Ревакцинація проводитися в один та шість місяців;
   • від туберкульозу новонародженого вакцинують на 3-5 дні життя;
   • на другому місяці імунізують від дифтерії, поліомієліту, правця, кашлюку;
   • на четвертому місяці необхідна ревакцинація від правця, дифтерії, кашлюку, та роблять щеплення від таких хвороб, як поліомієліт та гемофільна інфекція;
   • у шість місяців знову вакцинують від гепатиту В, дифтерії, правця, поліомієліту та хвороби кашлюк;
   • у рік – імунізують від кору, а також роблять щеплення проти таких захворювань, як паротит, краснуха і гемофілія.

   Повторна імунізація проти деяких хвороб необхідна в півтора, 6, 14 та 16 років. В новий календар щеплень додана пневмококова вакцина. Її необхідно зробити дітям до 5 років.

   Також бажано імунізувати дитину від менінгококу. Це не входить в обов’язковий графік вакцинації, але менінгококова інфекція вкрай небезпечна. Можливі наслідки від неї:

   • назофарингіт (протікає як ГРЗ);
   • менінгіт (запалення мозкових оболонок);
   • менінгококцемія (поширення інфекції по всьому тілу з потоком крові).

   Крім того, дітям починаючи з однорічного віку 1 раз в рік і до 15 років роблять пробу манту. Тест проводять для виявлення чутливості до мікобактерій туберкульозу.

   Порядок надання послуг
   Запис
   Запис

   Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

   Консультація
   Консультація

   Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

   План лікування
   План лікування

   Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

   Здоровий пацієнт
   Здоровий пацієнт

   За потреби записуйтеся на повторний прийом