0 грн. 0

Повне обстеження

Повне обстеження

Спеціально для своїх пацієнтів медцентр «Унілік» розробив ряд програм комплексного обстеження для пацієнтів будь-якого віку. Обслуговування за програмою дає можливість пройти комплексну діагностику та консультації фахівців. Всі програми розроблені з урахуванням знижки 20% і мають найбільш оптимальний набір послуг для виявлення захворювань.

Check-up для пацієнтів в медичному центрі«Унілік»

Check-up «Перевір серце» Check-up «Жіноче здоров’я»
ЕКГ Прийом гінеколога
Холтерівський моніторинг ЕКГ Прийом ендокринолога
Добовий моніторинг АТ Кольпоскопія
УЗД серця УЗД трансвагінальне
Клінічний аналіз крові УЗД молочних залоз
Ліпідограма УЗД щитовидної залози
ТТГ, ТТ3 св, ТТ4 св Аналіз урогенітального мазка на мікрофлору
Креатинін Креатинін
Глюкоза Глюкоза
Глікозильований гемоглобін Рідинна тонкошарова цитологія
Печінкові проби Взяття мазка
Загальний аналіз сечі
Послуги Ціна (грн)
Перевір серце 2900 грн
Жіноче здоров'я 2600 грн
Комплексне обстеження перед плановою операцією (аналіз крові, сечі, коагулограма, ТСК, група крові і резус фактор, ЕКГ) 1000 грн

  Онлайн
  консультація

  Зателефонуйте, і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим робочий час


  років досвіду
  11
  років досвіду
  Медичних <br> фахівців
  58
  Медичних
  фахівців
  Здорових клієнтів
  1352
  Здорових клієнтів
  Кандидати наук
  24
  Кандидати наук

  Медичний центр «УНІЛІК» пропонує пройти комплексне обстеження організму в Харкові за програмами, які ми розробили спеціально для наших клієнтів. Повне дослідження за визначеними програмами дозволяє отримати точну інформацію про роботу конкретної системи і виключити наявність прихованих патологій.

  Ціна і склад послуги представлені на сайті. За всіма уточнюючими питаннями телефонуйте нашим менеджерам. Для проходження процедури ви вибираєте зручне для вас час, а після – отримуєте укладення та результати.

  Навіщо потрібно періодично проводити обстеження?

  Повне обстеження організму – кілька типів досліджень, спрямованих на отримання вичерпної інформації по роботі однієї або декількох систем. Комплекс аналізів, на відміну від одиничного дослідження, більш точний і знижує ризики помилкового діагнозу. Повне медичне дослідження має такі переваги:

  • панорамний картина стану роботи органів і систем;
  • виявлення прихованих захворювань, які поки не проявили себе через явні симптоми;
  • точний контроль показників при вже наявних хворобах, після операцій, курсу терапії, після зміни лікування;
  • найнадійніша профілактика широкого спектру захворювань.

  Наш медичний центр в Харкові пропонує програми для пацієнтів будь-якого віку. Фахівці рекомендують проходити повні комплексні дослідження регулярно після 50-річного віку, так як в цей період зростає ризик розвитку прихованих хвороб.

  Однак повне комплексне обстеження в Харкові необхідно не тільки в зрілому віці. Загальні рекомендації з комплексного обстеження в Харкові:

  • труднощі в постановці діагнозу, кілька діагнозів, необхідність уточнення;
  • проведені операції, завершений курс лікування, необхідність моніторингу показників для оцінки терапії;
  • генетична схильність до певних хвороб, і необхідність постійного повного обстеження з метою їх виявлення на ранніх стадіях;
  • операції, проходження курсу лікування при онкологічних захворюваннях, контроль стадії ремісії;
  • планування вагітності, спостереження після пологів;
  • радикальна зміна місця проживання і кліматичного регіону, знаходження в небезпечних регіонах, сильні стреси, перевантаження, травми;
  • наявність хронічних прогресуючих захворювань, вроджених патологій і аномалій розвитку, які вимагають постійного контролю стану організму.

  Чим раніше буде виявлено захворювання, тим вищі шанси успішно з ним впоратися. До того ж, не тривалі хвороби вимагають менше витрат на ліки. Вартість в цьому випадку нижче, ніж здача всіх аналізів окремо. При необхідності ви можете пройти додаткові обстеження, що не входять в курс, якщо в цьому є необхідність.

  Вартість послуги в медичному центрі «УНІЛІК» в Харкові

  Центр «УНІЛІК» в Харкові пропонує пройти комплексне обстеження перед плануванням операції, за курсами жіночого здоров’я та серцево-судинної системи. Ціна на загальне комплексне обстеження сформована з урахуванням знижки в 20%.

  Повне комплексне обстеження в Харкові – ваша можливість отримати точну інформацію про стан здоров’я і вчасно вжити заходів до успішного одужання, не затягуючи хворобу.

  У курсах ми підібрали аналізи, які спрямовані на виявлення конкретних проблем. З питань складу програми ви можете звернутися до наших фахівців. Якщо потрібно, ми доповнимо або скоротимо її з урахуванням вашої індивідуальної історії хвороби.

  Порядок надання послуг
  Запис
  Запис

  Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

  Консультація
  Консультація

  Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

  План лікування
  План лікування

  Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

  Здоровий пацієнт
  Здоровий пацієнт

  За потреби записуйтеся на повторний прийом