0 грн. 0

Психолог

Психолог

Психолог – фахівець, який допомагає людині впоратися зі складними життєвими ситуаціями, вирішити проблеми соціалізації, самооцінки, допомагає прийняти рішення і грамотно позбутися наявних конфліктів і труднощів у житті.
Медичний центр «УНІЛІК» (Харків) пропонує відвідати психолога по запису в зручний для вас час. Консультація проходить в комфортній і довірчій обстановці. Ціна прийому вказана в прайсі. Кількість відвідувань залежить від характеру проблеми.

Герасимюк Марія Ігорівна

Психиолог

Ми лікуємо
 • Особистісні розлади
 • Легкі фобії, неврози, які проявляються безсонням, відсутністю апетиту, апатією і ін.
 • Кризові стани, що з'являються в кризові вікові моменти життя людини
 • Інтимні проблеми психологічного характеру
 • Стреси, пов'язані з будь-якими життєвими подіями або відносинами
Послуги Ціна (грн)
Консультація психолога 500 грн

  Онлайн
  консультація

  Зателефонуйте, і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим робочий час


  років досвіду
  11
  років досвіду
  Медичних <br> фахівців
  58
  Медичних
  фахівців
  Здорових клієнтів
  1352
  Здорових клієнтів
  Кандидати наук
  24
  Кандидати наук

  Поширені запитання

  Послуги, що надаються психологом

  Психолог в Харкові працює в різному форматі з різних тематик. У нашому центрі в Харкові ви можете записатися на разовий прийом або відвідувати фахівця протягом декількох тижнів або місяців. Формат зустрічей ви можете обговорити з психологом після першого прийому. Послуги психолога включають роботу за наступними напрямками:

  • особистісні проблеми, самооцінка, самовизначення, шкала цінностей, мотивація;
  • міжособистісні відносини і конфлікти – проблеми між родичами, подружжям, в робочому колективі;
  • переживання болю втрати, криз, травматичних подій в житті і коректний вихід з них;
  • відносини батько-дитина, особливості виховання, знаходження контакту з підлітком;
  • кризи подружнього життя і способи їх подолання;
  • дитяча психологія, профорієнтація, спілкування з однолітками, мотивація в навчанні.

  В рамках разової консультації психолог в Харкові працює з певною проблемою, дозволяє клієнту самостійно знайти правильне рішення, виявити приховані і неусвідомлювані труднощі, що заважають йому вирішити скрутну ситуацію.

  У більшості випадків однієї зустрічі недостатньо, щоб дійсно розібратися в причинах і вийти на конструктивне рішення. Довгострокова робота часто потрібна при роботі з шлюбними відносинами, дитячо-батьківськими конфліктами.

  Ціна розраховується за часом сеансу. При необхідності психолог може направити людину на додаткову консультацію до психотерапевта чи психіатра в Харкові. У ряді випадків (після сильних стресів, при депресіях, підвищеної тривожності) може знадобитися медикаментозна терапія.

  Як проходить консультація психолога?

  Формат консультації психолога в Харкові є розмова. На початковому етапі відбувається знайомство з фахівцем, потім клієнт повідомляє свою проблему. В ході роботи лікар може задавати супутні питання, допомагає клієнту самостійно знайти важливі для нього відповіді.

  Важливим компонентом бесіди є робота з емоціями, тому, звертаючись до фахівця, слід бути готовим до відвертої та довірчої розмови. Прийом при необхідності може включати різні додаткові техніки релаксації, арт-терапії, рухові вправи. Як правило, така робота ведеться не на першому сеансі.

  Проблема клієнта вирішується не психологом, а в результаті спільної співпраці з фахівцем. Психолог в Харкові необхідний в якості спостерігача, помічника, адресата. А знайти вірне рішення людина, в більшості випадків, може самостійно. Лікар допомагає йому виявити і позбутися від того, що заважає побачити реальний стан речей, зрозуміти свої власні бажання, мотиви і цілі.

  Якщо ведеться парна робота або вирішуються проблеми взаємовідносин, важливий зворотний зв’язок. Такі ситуації зажадають декількох відвідувань, під час яких психолог зможе оцінити реальну динаміку.

  Що ви отримаєте від відвідування психолога в Харкові:

  • емоційне розвантаження;
  • новий погляд на ситуацію;
  • допомога, співчуття, опора;
  • розуміння себе, своїх почуттів, реакцій, бажань;
  • сили для вирішення проблеми;
  • впевненість в тому, що ви впораєтеся зі складнощами;
  • реальні зміни в житті, які проявлять себе вже протягом першого місяця.

  Під час бесіди ви можете згадати неприємні моменти життя, випробувати несподівані почуття і навіть невеликий дискомфорт, розплакатися. Але все це в результаті призводить до величезного полегшення.

  Звільнившись від важких емоцій, ви відчуєте прилив сил і бадьорості. Вони допоможуть вам рухатися далі усвідомлено і з упевненістю, приймати власні рішення і брати за них відповідальність, менше залежати від сценаріїв оточуючих і жити власним життям.

  Психолог необхідний в тих випадках, коли вам нікому довірити свої емоції, біль, переживання, коли вам потрібна підтримка і опора. У сучасної людини не так багато можливостей отримати таку підтримку у свого оточення. Тому кращим рішенням стане записатися на прийом до досвідченого психолога в Харкові, який надасть дієву допомогу.

  Ціна консультації психолога в медичному центрі «УНІЛІК»

  У медичному центрі «УНІЛІК» в Харкові ви можете недорого відвідати досвідченого психолога з будь-якими проблемами, які вас турбують. Вартість послуги вказана в нашому прайсі. Ціна може змінюватися при довгостроковому консультуванні, роботі з парами.

  На прийом в перший раз краще приходити самостійно. Якщо психолог вважатиме за потрібне, він запросить вас наступного разу разом з дружиною / чоловіком, сином / дочкою, матір’ю / батьком.

  У медцентрі «УНІЛІК» в Харкові вас чекають комфортні умови і уважні фахівці. За їхніми плечима величезний досвід роботи з різними ситуаціями, тому не сумнівайтеся: ваша проблема – вирішувана! Якою б складною вона не здавалася саме вам!

  Порядок надання послуг
  Запис
  Запис

  Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

  Консультація
  Консультація

  Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

  План лікування
  План лікування

  Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

  Здоровий пацієнт
  Здоровий пацієнт

  За потреби записуйтеся на повторний прийом