Лікар-гастроентеролог займається лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) – стравоходу, шлунку, кишківника, печінки, підшлункової залози.

Останнім часом різні хвороби шлунково-кишкового тракту зустрічаються все частіше. Така тенденція пояснюється комплексом факторів, головні з яких – психологічні навантаження і стрес, нехтування режимом харчування, шкідливі звички, погіршення екологічної обстановки, прийом ліків, що мають серйозні побічні ефекти.

Своєчасне виявлення і терапія патології шлунково-кишкового тракту має велике значення. Оскільки ці хвороби характеризуються прогресуючим перебігом і можуть привести до важких порушень діяльності багатьох органів і систем організму. Вони також схильні до малігнізації (формування злоякісних утворень).

Профілактичний огляд у гастроентеролога необхідно проходити регулярно, не рідше одного разу на рік. Це дозволить запобігти розвитку захворювань і уникнути появи негативних симптомів.

Медичний центр «Унілік» в місті Харків використовує сучасне діагностичне обладнання та підходи до лікування. В нас є кваліфікований дитячий гастроентеролог та фахівці захворювань ШКТ у дорослих.