1,600 грн. 2

Дитячий алерголог

Дитячий алерголог

У медичному центрі «УНІЛІК» (Харків) веде прийом дитячий лікар-алерголог, який проведе екстрений огляд малюка і визначить причину симптоматики, з’явилася. Спеціаліст займається лікуванням ринітів, кон’юнктивітів, полінозів, дерматитів, бронхітів алергічного походження, допомагає виявити збудника реакції і вилікувати захворювання або знизити симптоми.

Соколова Анастасія Олексіївна

Лікар педіатр Лікар алерголог

 • Лікар вищої категорії Лікар вищої категорії
 • 16 років стажу 16 років стажу
Ми лікуємо
 • Тривалий нежить або кашель
 • Риніт, риносинусит
 • Бронхіальна астма
 • Алергічні реакції
Послуги Ціна (грн)
Консультативний прийом дитячого алерголога 300 грн

  Онлайн
  консультація

  Зателефонуйте, і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим робочий час


  років досвіду
  11
  років досвіду
  Медичних <br> фахівців
  58
  Медичних
  фахівців
  Здорових клієнтів
  1352
  Здорових клієнтів
  Кандидати наук
  24
  Кандидати наук
  Популярні питання

  • Чи можна дітям з астмою робити щеплення?

   Дітям з астмою робити щеплення можна і потрібно. Однак вакцинація таких дітей повинна бути з індивідуальним підходом в процесі складання графіка профілактичних щеплень та підбору самих вакцин. Наприклад, у дітей, що мають алергію на білок курячого яйця або алергію до певних антибіотиків, вакцини, що містять зазначені речовини, не рекомендовані до застосування.

  • Чому в моєї дитини діагностовано астму? У нас в сім'ї немає алергіків.

   Формування алергічних реакцій є спадково обумовленим процесом. У спадщину передається схильність до алергічних реакцій. Необов’язково найближчі кровні родичі повинні страждати астмою або іншим видом алергічних реакцій. Це можуть бути тітки або дядьки, бабусі чи дідусі, які мають алергічні прояви різної інтенсивності і локалізації (алергічний риніт, атопічний дерматит, поліноз та ін.)

  • Вважається, що алергію можна перерости. Це так?

   Дійсно, у багатьох дітей прояви алергії проходить до восьми років. Це пов'язано з певним етапом формування імунної системи. Інколи поліпшення настає в 12-14 років. Однак може бути і погіршення. Передбачити заздалегідь, як будуть розвиватися події, неможливо. Але якщо алергією страждає хто - то з близьких родичів дитини, шанси перерости хвороба зменшуються.

  Поширені запитання

  Коли потрібно звертатися до дитячого алерголога?

  Алергічні реакції у дітей з’являються досить часто. Важливо розуміти, що деякі процеси можуть пройти, і в міру дорослішання алергія може просто зникнути. Багато що залежить від своєчасно проведеного лікування і спостереження у хорошого фахівця.

  Висип і почервоніння щік у однорічного малюка не повинні викликати у мами паніку. З цим стикаються практично всі батьки. Така реакція може бути викликана різними чинниками. Дитячий педіатр алерголог в Харкові допоможе визначити причину, після чого ви зможете виключити її з життя дитини.

  Найчастіше до дитячого алерголога в Харкові приходять за направленням педіатра. Спочатку мама зауважує зміни в стані дитини, викликає лікаря додому, а той вже направляє на прийом до алерголога. Але при певній симптоматиці ви можете відразу йти з дитиною на прийом до дитячого алерголога в Харкові:

  • нежить і закладеність носа без наявності ознак застуди;
  • часте чхання з виділенням мокроти і слизу або без неї;
  • свербіж в області слизових, на шкірі;
  • утруднене дихання, задуха, задишка, хрипи при диханні;
  • почервоніння і свербіж очей, сльозотеча;
  • набряк Квінке.

  Майже у всіх випадках алергічна реакція проявляє себе досить швидко. Основними алергенами є продукти харчування, пилок рослин, шерсть тварин. Є й окремі види речовин навколишнього середовища, які викликають індивідуальну непереносимість. Це може бути побутова хімія, компоненти оздоблювальних матеріалів, запахи.

  Якщо трапився контакт людини з алергеном, симптоми проявляються зазвичай не одинично. Сверблячка супроводжується сльозотечою, кашель – набряком м’яких тканин, закладеність носа – проблемами дихання. Відрізнити алергічну реакцію від інших захворювань можна по її швидкому і різкому початку і нехарактерним для організму проявам.

  Ні в якому разі не запускайте захворювання. Алергічні реакції протікають з різною швидкістю. У ряді ситуацій потрібна екстрена допомога. Якщо ви помітили будь-які зміни в стані дитини, телефонуйте і просіть у лікаря в Харкові консультацію по телефону.

  Як записатися на консультацію дитячого алерголога в «УНІЛІК»?

  Залежно від причини звернення і симптомів консультація і прийом можуть проходити за різними сценаріями. Лікар алерголог для дитини в Харкові вирішує наступні завдання:

  • ставить попередній діагноз, направляє на аналізи і проби;
  • уточнює діагноз і складає індивідуальний курс терапії;
  • надає екстрену допомогу дитині, якщо це необхідно;
  • проводить комплексну імунологічну і алергічну діагностику;
  • виявляє причину алергії;
  • розробляє графік харчування, дає консультації по режиму дня, імунологічні процедури для конкретного пацієнта для зниження чутливості до алергену або виключення контакту з ним.

  Дитячий лікар алерголог в Харкові має суміжну спеціалізацію «імунологія», так як алергічні реакції безпосередньо пов’язані зі станом імунітету. При лікуванні алергії у дітей також враховуються генетичні чинники, тому при зборі анамнезу необхідно надати дані про захворювання в сім’ї.

  У клініці «УНІЛІК» в Харкові ви можете записатися до дитячого алерголога на зручне для вас час. Якщо ситуація термінова, узгодьте прийом за попереднім дзвінком в реєстратуру.

  Ціна прийому дитячого алерголога в медичному центрі «УНІЛІК»

  Ціна прийому дитячого лікаря алерголога в Харкові залежить від наявного захворювання, симптомів, історії хвороби і необхідних аналізів. У клініці «УНІЛІК» в Харкові ви можете записатися на первинну консультацію, ціна якої вказана в прайсі, і далі планувати витрати, виходячи з рекомендацій лікаря.

  На прийомі дитячий алерголог в Харкові визначить, які потрібні обстеження, поставить попередній діагноз. Після результатів аналізів він зможе скласти точну програму лікування і призначити медикаменти.

  Порядок надання послуг
  Запис
  Запис

  Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

  Консультація
  Консультація

  Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

  План лікування
  План лікування

  Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

  Здоровий пацієнт
  Здоровий пацієнт

  За потреби записуйтеся на повторний прийом