1,600 грн. 2

Дерматолог

Дерматолог

Приватний центр «УНІЛІК» (Харків) пропонує пацієнтам оперативну та кваліфіковану допомогу лікарів різної спеціалізації. У штат лікарів клініки входить і лікар дерматолог. До нього ви можете записатися на прийом при наявності будь-яких проблем зі шкірою, слизовими вродженого або набутого характеру.

Діденко Ольга Володимирівна

Лікар дерматолог

років досвіду
11
років досвіду
Медичних <br> фахівців
58
Медичних
фахівців
Здорових клієнтів
1352
Здорових клієнтів
Кандидати наук
24
Кандидати наук
Популярні питання

 • Якщо на тілі з'являються нові родимки або ростуть старі, це небезпечно?

  У більшості випадків це абсолютно нешкідливо. Побоювання повинно викликати швидке зростання родимки, будь-яка зміна форми, кольору, поява неприємних відчуттів (хворобливість, печіння, свербіж), кровоточивість. Це привід для обов'язкового звернення до лікаря-дерматолога.

 • Чи можна протирати прищі спиртом?

  Ні – спирт занадто сильно пересушує шкіру, вона починає виділяти більше жиру і води (для відновлення гідроліпідної плівки) і кількість вугрових висипань тільки зростає. Засоби для догляду за шкірою краще підбирати індивідуально, проконсультувавшись з спеціалістом.

 • Чи потрібно видаляти папіломи?

  Папіломи викликаються вірусом папіломи людини і самостійно проходять рідко. Якщо вони часто травмуються одягом, кровоточать чи запалюються, їх потрібно видаляти обов'язково. В інших випадках, бажано звернутися до фахівця для консультації і прийнятті рішення про метод лікування.

 • Чи потрібно видаляти контагіозний молюск?

  За сучасними українським протоколам рекомендовано видалення папул контагіозного молюска. Якщо елементів мало, вони не ростуть і знаходяться на закритих ділянках тіла – можливо спостереження строком до 6 місяців.

 • Чи потрібна дитині доглядова косметика?

  Так. У дітей недостатньо розвинена гідроліпідна плівка – дитяча шкіра чутлива, тонка і швидко пересихає. Тому необхідно використовувати спеціальні креми, які створюють захисний бар'єр шкіри.

Поширені запитання

Шкіра є окремим органом нашого організму, і від того, в якому вона стані, залежить наскільки добре наш організм захищений від шкідливих факторів навколишнього середовища.

Проблеми шкіри викликають неприємні фізичні відчуття, є загрозою здоров’ю, а також викликають психологічний дискомфорт, тому що часто мають зовнішній прояв.

Лікар дерматолог займається діагностикою та лікуванням всіх видів шкірних захворювань, уражень волосся, нігтів і слизової.

Дерматовенеролог спеціалізується на шкірних захворюваннях з венерологічним характером: герпесні віруси, папіломи, кондиломи та інші.

Медичний центр «Унілік» в місті Харків пропонує пацієнтам оперативну та кваліфіковану допомогу лікарів різної спеціалізації. Якщо ви помітили наявність будь-яких проблем зі шкірою чи слизовими, не відкладайте візит до фахівця. Консультація дерматолога в «Унілік» можлива онлайн.

Що лікує дерматолог?

Сьогодні налічується більше 2000 захворювань шкіри і слизових оболонок. Найбільш поширені серед них:

 • вугрі (акне);
 • бактеріальні інфекції (фурункули, карбункули, піодермії);
 • вірусні інфекції (герпес, бородавки, папіломи);
 • грибкові захворювання;
 • псоріаз;
 • нейродерміт, атопічний дерматит;
 • дерматит (алергічний, себорейний, пероральний;
 • екзема, свербіж шкіри.

До дерматолога варто звернутися не тільки, якщо симптоми існують тривалий час та завдають клопоту (сверблять, болять, «заважають»). Записатися до спеціаліста краще одразу, як помітили підозрілі зміни шкіри.

Коли потрібно звертатися до дерматолога?

Дерматолог займається всіма патологіями шкіри, в тому числі і естетичними. До нього звертаються з такими проблемами:

 • псоріаз;
 • екземи та дерматити з різним перебігом;
 • грибкові ураження нігтів, стоп, шкіри на голові;
 • себорея, вугрі, акне;
 • прояви алергічних реакцій організму;
 • локальна або повна алопеція;
 • пухлини і бактеріальні ураження шкірного покриву;
 • шкірні прояви хвороб судин (трофічні виразки, васкуліт);
 • короста, педикульоз, демодекоз та інші паразитарні захворювання;
 • травми і механічні пошкодження;
 • якщо шкіра покрита великими родимками, є бородавки, пігментація.

На прийом до фахівця по шкірі бажано йти відразу ж, як з’явилися нехарактерні зміни на будь-якій ділянці тіла. Важливо швидко відвідати поліклініку, якщо шкіряний покров сильно свербить, з’явились пухирі та червоні плями.

У нашому медичному центрі ви отримаєте професійну допомогу в лікуванні будь-яких захворювань шкіри.

Досить часто дерматологічні проблеми носять тимчасовий характер. Більшість випадків пов’язана з перехідним віком, а також придбаними інфекційними захворюваннями, які дають прояви саме через шкіру. Такі випадки можливо легко і швидко вилікувати, звернувшись до дерматолога «Унілік».

Якщо захворювання хронічне або вроджене, що не піддається повному лікуванню, то фахівець підбере методи і препарати для зняття симптомів і ступеня їх вираженості, розповість про заходи скорочення проявів.

В «Унілік» в Харкові діагностика проходить за допомогою сучасного обладнання. Ми застосовуємо індивідуальний підхід в лікуванні, що дозволяє впоратися навіть із застарілими або хронічними проблемами без побічних ефектів і наслідків для організму.

Консультація і вартість прийому дерматолога в «Унілік»

На консультації шкірний лікар проведе візуальний огляд, візьме зішкріб з поверхні проблемної ділянки, задасть питання. Вартість первинного прийому – 350 грн.

Розширена діагностика передбачає проведення мікроскопічного дослідження поверхні шкіри в світлі – використання приладів, що дозволяють побачити зміни з багаторазовим збільшенням. Для цих цілей використовують ручні оптичні дерматоскопи та відеодерматоскопи.

При підозрі на онкологію, береться біопсія з пошкодженої ділянки. Консультація дерматолога в Харкові може бути доповнена аналізами крові, сечі, направленням до суміжних фахівців.

Нерідко шкірні проблеми є відображенням більш складних внутрішніх процесів в організмі. Може знадобитися додаткова консультація: алерголога, імунолога, косметолога, дерматовенеролог, гастроентеролога і навіть психотерапевта, якщо висипання на тілі спровоковані психосоматичними факторами.

У нашому платному центрі в Харкові ви можете пройти всі необхідні обстеження, точно визначити причину хвороби і отримати індивідуально розроблену програму лікування. В нас доступні ціни, швидка і професійна допомога, сучасні методи діагностики та ефективні курси терапії.

Якщо є питання, зателефонуйте нам. Телефон для термінового виклику 0 800 75-43-24.

Порядок надання послуг
Запис
Запис

Ви записуєтеся на прийом до лікаря у адміністратора в медичному центрі або по телефону мед. центру або на сайті мед центру

Консультація
Консультація

Якщо раніше Ви лікувалися в іншому медичному закладі, то Вам необхідно надати лікарю копії медичних документів

План лікування
План лікування

Після проведення огляду та оцінки об'єктивного статусу лікар видає консультативний висновок. У разі необхідності видає направлення на додаткові лабораторні або інструментальні методи дослідження, консультацію до спеціалістів

Здоровий пацієнт
Здоровий пацієнт

За потреби записуйтеся на повторний прийом