0 грн. 0

ПЛР тест в Києві

ПЛР тест на COVID в Києві за 1 день 750 грн

ПЛР тест в Києві

На обробку результатів аналізу методом ПЛР в лабораторії УНІЛІК потрібно 1 день.
Довідка може бути видана англійською мовою, з QR кодом і мокрою печаткою.

Вартість ПЛР тестування в медичному центрі Унілік (Київ, вул. Спаська 5) – 750 грн.
Вартість ПЛР тестування з виїздом додому – 1380 грн.

Пандемія, раніше невідомого, коронавірусу SARS-CoV-2, що викликає атипову пневмонію COVID-19, і пов’язані з нею карантинні заходи впливають на життя людей по всьому світу. Для контролю над ситуацією розроблені спеціальні тести. Завдяки ним будь-яка людина може виявити у себе COVID-19 та початки лікування. Тестування також допомагає стежити за динамікою поширення інфекції в тих чи інших регіонах.

Медичний центр «Унілік» проводить тестування на наявність COVID-19, а також робить аналіз на антитіла. Якщо тест на коронавірус буде позитивним, наш приватний лікар проконсультує щодо змін образу життя та за потреби призначить лікування згідно з сучасним протоколом. Консультація з сімейним лікарем «Унілік» також можлива в режимі онлайн.

Чим небезпечний COVID-19?

Головна небезпека коронавірусів – вірусна пневмонія, яка вражає респіраторний відділ легень. Він відповідає за газообмін дихальної системи з кров’ю. В результаті виникає недолік кисню. Якщо звичайну пневмонію провокують бактерії, від яких у людства вже є ліки (антибіотики), то з вірусним захворюванням поки боротися нічим.

Види тестів на коронавірус

Лабораторія «Унілік» проводить наступні тести на коронавірус:

 • ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) – метод, який дозволяє виявити присутність вірусу в організмі. Забір матеріалу відбувається з носоглотки або з горла;
 • ІХА (IgG – антитіла класу G) та ІФА тести (IgM – антитіла класу M) – імуноферментний аналіз. IgM-антитіла – ранні антитіла, які з’являються при першій імунній реакції організму на вірус і вказують на те, що захворювання протікає на даний момент. Тестування по методу ІФА дає максимально точний результат і показує кількість імуноглобулінів (антитіл) до коронавірусної інфекції в крові людини. IgG-антитіла виробляються пізніше і залишаються надовго. Вони свідчать про формування імунітету;
 • антиген діагностика – визначає, чи хворий пацієнт в певний момент (аналіз крові, займає 10-15 хвилин).

В даний час, основними інструментами для клінічної діагностики інфекції COVID-19 є визначення нуклеїнової кислоти вірусу в реальному часі за допомогою зворотної транскрипції (ЗТ ПЛР в реальному часі), комп’ютерна томографія та деякі гематологічні параметри. ЗТ ПЛР тест на нуклеїнові кислоти вірусу став чинним стандартом діагностики COVID-19. В ньому використовують не ізотопні мітки, а спеціальні маркери, найчастіше – флуоресцентні барвники. За допомогою цього методу фахівці можуть побачити результати ще в процесі дослідження.

В медичному центрі «Унілік» в місті Київ працюють досвідчені й уважні лікарі. У роботі ми використовуємо сучасні технології. Все це дозволяє приблизитись до високої достовірності результатів.

Діагностику COVID-19 пацієнт також може проходити без наявності ознак застуди та підвищеної температури, так як захворювання часто проходить безсимптомно.

Сьогодні в Україні пройшли реєстрацію кілька нових тестів на коронавірус від різних виробників. Вибираючи метод тестування, важливо розуміти, що не всі продукти дають точну інформацію. Багато хто бажає пройти відразу кілька типів діагностики на SARS та інші інфекції, щоб отримати максимально достовірні дані.

Коли треба здавати тест на коронавірус?

Здавати аналіз на коронавірус необхідно всім, хто виявив у себе ознаки застуди, а також контактував з можливим зараженим. Тестування дозволить підтвердити чи заперечити наявність хвороби, а також перевірити наявність антитіл.

Медики вважають, що тестування на COVID-19 має бути масовим. Це дозволить вчасно заблокувати заражених та почати якісне лікування без затримок.

Як здати тест?

Записатися на тестування можна в нашому центрі на зручний для вас час.

Тестування на COVID-19 вимагає мінімальної підготовки. При заборі матеріалу з горла і ротової порожнини рекомендується:

 • приймати їжу не менше, ніж за 1 годину до збору біоматеріалу;
 • не курити за 30 хвилин до процедури;
 • не використовувати аерозолі для ротоглотки і краплі/спреї для носу в день здачі аналізу.

Збір крові проводиться натщесерце або не раніше, ніж через 4 години після прийому їжі. Припустимо пити чисту не мінеральну і негазовану воду. Чай, кава, сік забороняються.

Також в «Унілік» є послуга проведення діагностики коронавірусу в домашніх умовах. Ви можете викликати наших фахівців додому в Києві. Як і державні, приватні клініки проводять тестування без направлення від лікаря.

Наші переваги
Бланк на англійській
Бланк на англійській
ПЛР – обов’язковий аналіз для виїзду за кордон. Зараз процедура потребує наявності офіційного перекладу результатів на англійську мову. Переклад здійснюється безкоштовно і надається за вимогою пацієнта
Результати з QR кодом
Результати з QR кодом
В зв’язку з оновленими вимогами деяких країн, відтепер ми надаємо результат з QR-кодом на бланку. У разі сканування коду ви отримуєте інформацію про результат дослідження і посилання на сайт лабораторії
Знімаємо з самоізоляції
Знімаємо з самоізоляції
Медичний центр Унілік уповноважений Центром громадського здоров’я МОЗ України та має право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома»
Власна лабораторія
Власна лабораторія
 • Новітнє обладнання дозволяє робити діагностику значно швидше!​
 • Досвідчений персонал!​
 • Швидкість без шкоди для якості!​
 • Приймаєм тільки по запису – без черг!
Поширені запитання

 • Чи працюєте ви з програмою Дій вдома

  Так, ми верифіковані МОЗ України для припинення самоізоляціі тих, хто повернувся з-за кордону та для зняття режиму самоізоляції в програмі "Дій вдома". Більш детальна інформація у администратора. Також ви можете ознайомитися с офіційною інформацією на сайті МОЗ України https://phc.org.ua/news/algoritm-pripinennya-samoizolyacii-dlya-osib-scho-peretnuli-derzhavniy-kordon и https://moz.gov.ua/article/health/algoritm-pripinennja-samoizoljacii-dlja-osib-scho-peretnuli-derzhavnij-kordon

 • За яких симптомів потрібно робити тест на Covid?

  Симптоматика коронавірусу схожа на звичайні застудні захворювання: висока температура, кашель, задишка, швидка стомлюваність і сонливість, важкість дихання, погіршення нюху і смаку. Все це може супроводжуватися болями в області живота і порушенням травлення.

 • Скільки коштує тест на коронавірус?

  У нашому центрі ціни на виявлення Ковід залежать від методу тестування і виробника. Вартість конкретного тесту можна уточнити у адміністратора.

 • Де зробити тест на Ковід в Києві?

  Записатися на тестування можна в нашому центрі на зручний для вас час. Ми знаходимося за адресою вул. Спаська 5, Київ. Також можна пройти тестування на Ковід в поліклініці за місцем проживання, в будь-якій міській лікарні чи лікувально-діагностичному центрі. Для термінового аналізу звертайтеся до фахівців швидкої допомоги.

 • Де зробити тест на антитіла Ковід-19?

  Перевірку на наявність антитіл Ковід-19 роблять у нашому центрі за попереднім записом. Для проходження процедури не потрібна спеціальна підготовка. Час відвідування клініки ви обираєте самостійно.

 • Як готуватися до тесту на Covid-19?

  Діагностика на Covid-19 не вимагає ніякої підготовки. При заборі крові необхідно, щоб вени були в нормальному стані. При заборі матеріалу з горла і ротової порожнини рекомендується за 3 години до тесту не вживати їжу, не пити воду, не чистити зуби та не полоскати рот і горло.

 • Як зробити тест на коронавірус вдома?

  Для проведення діагностики Ковід в домашніх умовах ви можете викликати фахівців додому. Тестування не вимагає спеціального направлення і лікарі можуть провести його за бажанням навіть без симптомів. Забір матеріалу проводиться безконтактним способом. Результати аналізу повідомляються протягом доби. Також можлива ексрес-діагностика на коронавірус в домашніх умовах.

 • Чим допомагає маска здоровій людині?

  Носити захисні маски під час пандемії коронавіруса необхідно не тільки хворим, але й здоровим. Сенс носіння маски для здорової людини - захист рота і носа від дотиків брудних рук. Ймовірність інфікування при такому захисті істотно знижується. Масками потрібно користуватися разом з іншими засобами захисту. Також маски потрібно купити всім здоровим, які доглядають за інфікованими Ковід.

Поширені запитання
Порядок надання послуг
Запис
Запис

Запис відбувається в телефонному режимі, безпосередньо в медцентрі або через сайт у зручний для Вас час

Підготовка до тестування
Підготовка до тестування

Протягом 4–5 годин до моменту забору матеріалу не використовувати краплі для носа, не промивати й не полоскати носові ходи

Тестування
Тестування

Взяття біоматеріалу відбувається одноразовими, стерильними витратними матеріалами в медцентрі або на дому

Видача результатів
Видача результатів

За умови здачі аналізу до 12:00, результат готовий протягом 6-12 годин з моменту забору