На обробку результатів аналізу методом ПЛР в лабораторії УНІЛІК потрібно 1 день.
Довідку англійською мовою з QR кодом і мокрою печаткою можно отримати з 09:00.

 • Вартість ПЛР тестування в медичному центрі Унілік (Київ, вул. Спаська 5, вхід в МЦ з вул. Хорива) – 650 грн (результат протягом 24-х годин).
 • Вартість термінового (до 12-ти годин) ПЛР тестування — 720 грн.
 • Вартість ПЛР тестування з виїздом додому – 1380 грн.

Онлайн запис Заповнити анкету онлайн

Пандемія, раніше невідомого, коронавірусу SARS-CoV-2, що викликає атипову пневмонію COVID-19, і пов’язані з нею карантинні заходи впливають на життя людей по всьому світу. Для контролю над ситуацією розроблені спеціальні тести. Завдяки ним будь-яка людина може виявити у себе COVID-19 та початки лікування. Тестування також допомагає стежити за динамікою поширення інфекції в тих чи інших регіонах.

Медичний центр «Унілік» проводить тестування на наявність COVID-19, а також робить аналіз на антитіла. Якщо тест на коронавірус буде позитивним, наш приватний лікар проконсультує щодо змін образу життя та за потреби призначить лікування згідно з сучасним протоколом. Консультація з сімейним лікарем «Унілік» також можлива в режимі онлайн.

Чим небезпечний COVID-19?

Головна небезпека коронавірусів – вірусна пневмонія, яка вражає респіраторний відділ легень. Він відповідає за газообмін дихальної системи з кров’ю. В результаті виникає недолік кисню. Якщо звичайну пневмонію провокують бактерії, від яких у людства вже є ліки (антибіотики), то з вірусним захворюванням поки боротися нічим.

Види тестів на коронавірус

Лабораторія «Унілік» проводить наступні тести на коронавірус:

 • ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) – метод, який дозволяє виявити присутність вірусу в організмі. Забір матеріалу відбувається з носоглотки або з горла;
 • ІХА (IgG – антитіла класу G) та ІФА тести (IgM – антитіла класу M) – імуноферментний аналіз. IgM-антитіла – ранні антитіла, які з’являються при першій імунній реакції організму на вірус і вказують на те, що захворювання протікає на даний момент. Тестування по методу ІФА дає максимально точний результат і показує кількість імуноглобулінів (антитіл) до коронавірусної інфекції в крові людини. IgG-антитіла виробляються пізніше і залишаються надовго. Вони свідчать про формування імунітету;
 • антиген діагностика – визначає, чи хворий пацієнт в певний момент (аналіз крові, займає 10-15 хвилин).

В даний час, основними інструментами для клінічної діагностики інфекції COVID-19 є визначення нуклеїнової кислоти вірусу в реальному часі за допомогою зворотної транскрипції (ЗТ ПЛР в реальному часі), комп’ютерна томографія та деякі гематологічні параметри. ЗТ ПЛР тест на нуклеїнові кислоти вірусу став чинним стандартом діагностики COVID-19. В ньому використовують не ізотопні мітки, а спеціальні маркери, найчастіше – флуоресцентні барвники. За допомогою цього методу фахівці можуть побачити результати ще в процесі дослідження.

В медичному центрі «Унілік» в місті Київ працюють досвідчені й уважні лікарі. У роботі ми використовуємо сучасні технології. Все це дозволяє приблизитись до високої достовірності результатів.

Діагностику COVID-19 пацієнт також може проходити без наявності ознак застуди та підвищеної температури, так як захворювання часто проходить безсимптомно.

Сьогодні в Україні пройшли реєстрацію кілька нових тестів на коронавірус від різних виробників. Вибираючи метод тестування, важливо розуміти, що не всі продукти дають точну інформацію. Багато хто бажає пройти відразу кілька типів діагностики на SARS та інші інфекції, щоб отримати максимально достовірні дані.

Вартість тестування на Ковід в медичному центрі Унілік:

 • Експрес-тест на антиген – 240 грн,
 • ПЛР – 750 грн,
 • ІФА – 600 грн,
 • Експрес-тест – 500 грн.

Коли треба здавати тест на коронавірус?

Здавати аналіз на коронавірус необхідно всім, хто виявив у себе ознаки застуди, а також контактував з можливим зараженим. Тестування дозволить підтвердити чи заперечити наявність хвороби, а також перевірити наявність антитіл.

Медики вважають, що тестування на COVID-19 має бути масовим. Це дозволить вчасно заблокувати заражених та почати якісне лікування без затримок.

Як здати тест?

Записатися на тестування можна в нашому центрі на зручний для вас час.

Тестування на COVID-19 вимагає мінімальної підготовки. При заборі матеріалу з горла і ротової порожнини рекомендується:

 • приймати їжу не менше, ніж за 1 годину до збору біоматеріалу;
 • не курити за 30 хвилин до процедури;
 • не використовувати аерозолі для ротоглотки і краплі/спреї для носу в день здачі аналізу.

Збір крові проводиться натщесерце або не раніше, ніж через 4 години після прийому їжі. Припустимо пити чисту не мінеральну і негазовану воду. Чай, кава, сік забороняються.

Також в «Унілік» є послуга проведення діагностики коронавірусу в домашніх умовах. Ви можете викликати наших фахівців додому в Києві. Як і державні, приватні клініки проводять тестування без направлення від лікаря.