Акція. Тестування на Covid -19


Тестування на Covid -19

Для визначення наявності в організмі коронавірусу Covid-19 у нашому медичному центрі використовуються високочутливі тести, які виявляють наявність слідів вірусу (його РНК) у вашому організмі. Ми використовуємо як стандартний, так і експрес-тест, який дозволяє дізнатися про результати буквально через кілька хвилин.

ПЛР-тест (тобто полімеразна ланцюгова реакція) — золотий стандарт при виявленні коронавірусу у світі. За допомогою даного тесту можна виявити РНК вірусу на ранніх стадіях захворювання та при безсимптомному перебігу хвороби. Він визначає наявність вірусу з 2 по 14 день з моменту зараження, а при тяжкому, ускладненому перебігу, результати можуть залишатися позитивними навіть через місяць після зараження. ПЛР-тест є високочутливим тестом для визначення вірусу.

  • Вартість ПЛР тесту на коронавірус (Covid-19) 599 грн449 грн
  • Вартість ПЛР тесту на коронавірус (Covid-19) з виїздом додому 1100 грн949 грн

Експрес-тест на антиген є аналогом ПЛР, але результат готовий протягом 15 хвилин. Цей тест чутливий з 1 по 5 добу захворювання.
Для проведення тестування (ПЛР або експрес-тест на антиген) беруть мазок зі слизових носа. Результати після мазка при проведенні або експрес-тесту будуть готові вже через 10-15 хвилин, а при ПЛР – після 17.00 (якщо тест зроблено до 12.00) або на наступну добу (якщо мазок взято після 12.00).

  • Вартість Експрес-тесту на антиген Covid-19 – 240 грн (результат протягом 15 хвилин)
  • Вартість Експрес-тесту на антиген Covid-19 з виїздом додому – 740 грн